van evden eve nakliyat

van Evden Eve GSM 0532 481 29 38 - 0536 606 44 35 Nakliyat,Sorunsuz,Problemsiz bir evden eve nakliyat firması ile tanışmak istermisiniz ?

Evden Eve Nakliyat Van

Van Evden Eve Nakliyat van evden eve nakliye evden eve van nakliyat nakliye taşımacilar
Van Evden Eve Nakliye van evden eve nakliyeciler evden eve van nakliyatcilar

Van Evden Eve Nakliyat evdeneve

Van Evden Eve Nakliyat; Ev eşyası taşıma işleminde Eşyanın gideceği yerde eşya sahiplerinden bir kişinin bulunması yeterlidir. Sebep ise eşyaların nereye konulacağı hakkında bilgi verilmesidir. Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar elemanlarımız işlerini bitirmiyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri her şeyi yapıyorlar.
  Eğer eşyanız bize göre çoksa, bir gün önceden iki eleman gelip ambalaj yapar. İkinci gün direkt olarak taşıma yapılır. Eşyanız normal ise aynı gün elemanlar ambalajı yapıp sonrada taşıma yaparlar. Ambalaj malzemeleri olarak ta "Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb." özel ambalajla sarılır, Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir.

Van Evden Eve Nakliyat

Ülkemizde nakliye sektörü ve tasimacilik ile ilgili bir standart bulunmamasina ragmen, firmamiz sektör içinde edinmis oldugu tecrübelerini, uluslararasi standartta hizmet verdigi müsterileri ile birlikte bir standarda oturtmus ve ülkemizde henüz " Nakliye Hizmeti " ile ilgili bir egitim kurumu olmamasina ragmen personeline vermis oldugu teknik bilgi ve sektörün gerektirdigi tutum ve davranislar açisindan sektöründe egitimci olmustur.