van evden eve nakliyat

vanEvdenEve TEL 0532 481 29 38 -0536 606 44 35 Sorunsuz,Problemsiz bir evden eve nakliye firması ile tanışmak istermisiniz ?

Evden Eve Nakliyat Van

Van Evden Eve Nakliyat van evden eve nakliye evden eve van nakliyat nakliye taşımacilar
Van Evden Eve Nakliye van evden eve nakliyeciler evden eve van nakliyatcilar

Van Evden Eve Nakliyat

Van Evden Eve Nakliyat; Kurulusu 1990 yillara dayanan LEVENTLER Evden Eve  Nakliyat , siz degerli müsterilerin destegi ve güveni ile dünden bugüne büyüyerek gelmistir.

Uzmanlik konusunu evden eve nakliyat ve tasimacilik sektöründe yapan firmamiz , güncel gelismeleride sürekli bünyesine katmasi ile birlikte verdigi hizmetlerde teknoloji ile birlikte araç parkinida sürekli güncel tutmustur.

Kaliteli Hizmet de Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karsilikli Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu olusturarak temel ilkelerimiz olmus ve vazgeçilmeyecek olan degerlerimizdir...

Van Evden Eve Nakliyat

Ülkemizde nakliye sektörü ve tasimacilik ile ilgili bir standart bulunmamasina ragmen, firmamiz sektör içinde edinmis oldugu tecrübelerini, uluslararasi standartta hizmet verdigi müsterileri ile birlikte bir standarda oturtmus ve ülkemizde henüz " Nakliye Hizmeti " ile ilgili bir egitim kurumu olmamasina ragmen personeline vermis oldugu teknik bilgi ve sektörün gerektirdigi tutum ve davranislar açisindan sektöründe egitimci olmustur.